Książka “Dziewczyny z Dubaju” – jak było naprawdę? Tego nie dowiesz się z filmu

Co wydarzyło się w Dubaju, zostaje w Dubaju? Niekoniecznie, książka “Dziewczyny z Dubaju” zabiera nas w podróż po najmroczniejszych zakamarkach związanych z aferą, w którą zamieszane były modelki, aktorki i celebrytki z pierwszych stron kolorowych czasopism. Jeśli myśleliśmy, że film o tym samym tytule był kontrowersyjny, książka Piotra Krysiaka udowadnia, że za kulisami afery dubajskiej działo się dużo więcej, niż się o tym mówi.

“Dziewczyny z Dubaju” – czego film ci nie powie… zrobi to książka

Książka “Dziewczyny z Dubaju” to pokłosie afery, która wstrząsnęła polskim show-biznesem i odbiła się szerokim echem w opinii publicznej i społeczeństwie. Piotr Krysiak, autor książki, zabiera nas w świat opowieści pełnych luksusu, zepsucia i, niejednokrotnie, ludzkich dramatów. Jeżeli więc myśleliśmy, że film Marii Sadowskiej wyczerpał temat, to warto zapiąć pasy. Opowiadania w książce “Dziewczyny z Dubaju” to prawdziwy rollercoaster, który raz po raz, zabiera czytelnika od świata dławiącego przepychu, aż po najmroczniejsze zakątki krainy perwersji.

“Dziewczyny z Dubaju” – jak było naprawdę?

Ile zarabiały “Dziewczyny z Dubaju”? Kim są? Jak wyglądał proces rekrutacji luksusowych “pań do towarzystwa”? Autor książki zabiera czytelnika w podróż po kulisach tego niewiarygodnie zdeprawowanego świata, którego częścią były największe nazwiska znane z telewizji i pierwszych stron gazet. Piotr Krysiak opiera się na aktach sprawy sądowej, podczas której padają szokujące szczegóły.

“Dziewczyny z Dubaju” – czy warto przeczytać?

Jeśli chcemy poznać “od kuchni” wydarzenia mające miejsce podczas jednej z największych afer w Polsce ostatnich lat, to książka “Dziewczyny z Dubaju” jest prawdziwym must have na zakupowej liście. Autor nie bawi się w mydlenie oczu, bez znieczulenia przytaczając szokujące fakty, które miały dramatyczny wpływ na życie wielu kobiet zaangażowanych do pracy w bajecznych pałacach arabskich szejków.

“Dziewczyny z Dubaju” – podobne książki

Jeśli po lekturze książki Piotra Krysiaka nie możemy uwierzyć w niewiarygodnie zdeprawowany świat szejków z Bliskiego Wschodu, warto sięgnąć po podobne tytuły. Wśród nich są m.in. “Jak podrywają szejkowie” autorstwa Marcina Margielewskiego, “Jestem żoną szejka” oraz “Byłam służącą w arabskich pałacach” napisane przez polską autorkę ukrywającą się pod pseudonimem Laila Shukri.

Copyright © 2021